Upamiętnijmy pierwszego „austriaka” – Carla Mengera!

23 grudnia 2021 Aktualności komentarze: 0

Wesprzyj produkcję filmu o Carlu Mengerze i pomóż nam upamiętnić człowieka o wielkiej wizji. Jako środowisko ASE wiele zawdzięczamy Carlowi Mengerowi. Nie byłoby nas, gdyby nie jego dokonania i życiowa postawa, dlatego mamy wobec niego dług wdzięczności i pragniemy go spłacić poprzez tę filmową produkcję. 

W 2021 roku mija 100 lat od śmierci Carla Mengera i 150 lat od wydania jego przełomowego dzieła – „Zasad ekonomii” – wydarzenia, które można uznać za początek szkoły austriackiej.

To najwłaściwszy czas, by ten wielki myśliciel związany z polską ziemią, który urodził się w Nowym Sączu i uzyskał doktorat na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, został należycie doceniony!

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ

Zachęcamy do wsparcia produkcji filmu pod adresem: carlmenger.pl. Na darczyńców oprócz podziękowań czekają także atrakcyjne nagrody. Szczegóły na stronie zbiórki.

Już teraz serdecznie dziękujemy za każde okazane nam wsparcie! Zachęcamy również do śledzenia informacji o postępach w zbiórce.

OBEJRZYJ ZAPOWIEDŹ

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podnieśmy stopę wsparcia!
KRS: 0000174572
 
KRS: 0000174572