Bryan Caplan, autor „Otwartych granic”, w Polsce!

12 marca 2022 Aktualności komentarze: 1

W nadchodzącym tygodniu Polskę odwiedzi Bryan Caplan – ekonomista, profesor ekonomii na Uniwersytecie George’a Masona, współpracownik między innymi Cato Institute oraz autor takich książek jak „Otwarte granice” (pierwszej powieści graficznej wydanej przez Instytut Misesa) czy „Mit racjonalnego wyborcy”.

Zapraszamy na wydarzenia z udziałem Bryana Caplana:

Jeżeli nie macie na swoich półkach jego publikacji to nic straconego. „Otwarte granice” można kupić w naszym sklepie internetowym. Ponadto, książki będą do nabycia podczas wydarzeń.

Dziękujemy wszystkim organizacjom zaangażowanym w organizacje wizyty oraz spotkań z profesorem Caplanem – Fundacji Wolności Gospodarczej, Warsaw Enterprise Institute oraz WSEI – Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie.

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

Komentarz “Bryan Caplan, autor „Otwartych granic”, w Polsce!

  1. Hans Herman Hoppe ma pragmatyczne spojrzenie na migrację a Caplan to idealista nieświadomie działający na korzyść lewicy Chin czy Rosji. Imigranci głosują częściej na lewicę i destabilizują sytuację społeczną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podnieśmy stopę wsparcia!
KRS: 0000174572
 
KRS: 0000174572