Rekrutacja na IX Szkołę Ekonomiczną Instytutu Misesa, Falenty, 14-18 września 2022

24 lipca 2022 Aktualności komentarze: 0

Rusza rekrutacja do kolejnej edycji Szkoły Ekonomicznej Instytutu Misesa, która odbędzie się w Falentach od 14 do 18 września 2022 roku. Podczas Szkoły, wybrani w procesie rekrutacyjnym stypendyści, będą mieli okazję zdobyć i usystematyzować swoją wiedzę z zakresu podstawowych pojęć ekonomicznych – począwszy na przedsiębiorczej wycenie i kalkulacji ekonomicznej, poprzez kształt struktury kapitałowej, skończywszy na skutkach polityki banków centralnych. Wszystko to, podczas pokrytego przez stypendium pobytu w Falentach, które za sprawą hojności naszych darczyńców, pokryje koszty noclegu i wyżywienia uczestników. Po zakończeniu Szkoły, składającej się z intensywnego cyklu wykładów i seminariów, stypendyści będą mieli możliwość podejścia do egzaminu, który sprawdzi stan ich wiedzy. Szkoła Ekonomii Instytutu Misesa jest również świetną okazją do zawarcia nowych znajomości w środowisku liberalnym.

Jeśli ekonomia znajduje się w sferze Twoich zainteresowań, chciałbyś pogłębić swoją wiedzę informacjami przekazywanymi przez ekspertów i pragniesz stać się świadomym otaczającej nas rzeczywistości ekonomicznej, koniecznie wypełnij formularz rekrutacyjny, a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Zarejestruj się!

 

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *