Spotkanie z Caplanem w Krakowie – obejrzyj nagranie

13 listopada 2022 Aktualności komentarze: 1

Zapraszamy do obejrzenia nagrania ze spotkania z Bryanem Caplanem zorganizowanego przez Instytut Misesa oraz Fundację Wolności Gospodarczej pt. „Imigracja a wolność”. Wydarzenie odbyło się 14 marca 2022 r. w auli Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w ramach cyklu spotkań autorskich Caplana po Polsce. Premiera filmu na naszym kanale na YouTube w niedzielę (13.11) o godz. 14:00. W filmie dostępne są polskie napisy.

Subskrybuj nasz kanał by być na bieżąco!

Bryan Caplan jest ekonomistą, profesorem na Uniwersytecie George’a Masona. Pracuje również w wolnorynkowym Cato Institute. Określa się jako ekonomiczny libertarianin. Artykuły prof. Bryana Caplana oraz informacje na jego temat możecie także znaleźć na naszym portalu. Wystarczy kliknąć w ten link.

Zachęcamy również do zakupu książki wydanej w ramach naszej współpracy z Freedom Publishing – „Otwarte granice. Co nauka i etyka mówią nam o imigracji” w naszym sklepie. Więcej na jej temat pisaliśmy na mises.pl w artykule: Powieść graficzna „Otwarte granice” do nabycia w naszym sklepie.

Jeśli chcecie więcej takich materiałów, wesprzyjcie Instytut darowizną klikając tutaj. Dziękujemy!

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

Komentarz “Spotkanie z Caplanem w Krakowie – obejrzyj nagranie

  1. To w końcu Caplan uważa, że „amerykańska kultura” istnieje czy nie? Najpierw mówi, że nie itd., a potem mówi, że kultura amerykańska przejęła 20-30% kultury w Polsce. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podnieśmy stopę wsparcia!
KRS: 0000174572
 
KRS: 0000174572