Powrót
Aktualności

1 procent PIT na edukację ekonomiczną

0
Przeczytanie zajmie 1 min
1procent.png


W styczniu Instytut Misesa zainaugurował po raz siódmy kampanię zachęcającą do przekazania 1% PIT na rzecz edukacji ekonomicznej i propagowania idei wolności będących celami naszej organizacji.

Odpisy dokonywane przez Podatników stanowią istotne źródło finansowania realizowanych przez nas projektów. W roku 2013 dzięki nim zaangażowaliśmy się w takie działania jak:

• Zimowa Szkoła Ekonomiczna
• Raport na temat przystąpienia Polski do strefy euro
• V Letnie Seminarium Ekonomiczne
• Publikacja komentarzy i tłumaczeń na stronie mises.pl

Chcesz byśmy robili więcej? Wesprzyj nas!
Dalszy rozwój naszej organizacji zależy od Państwa wsparcia! Nie pozwól urzędnikom decydować o Twoich pieniądzach. Sam wybierz na co chcesz je przeznaczyć. Jak przekazać 1% podatku Instytutowi Misesa? Kliknij, aby otworzyć prostą instrukcję.
Zachęcamy również do poinformowania rodziny i znajomych o możliwości przekazania 1% podatku na rzecz Instytutu Misesa. Dziękujemy za pomoc!

Kategorie
Aktualności

Czytaj również

Grafika-do-postu-prostokąty-poziomy.png

Aktualności

Wesprzyj powstanie nowej strony Instytutu Misesa!

Razem stwórzmy nową stronę mises.pl!

publika

Relacje

Relacja z Austrian Economics Meeting Europe

13 i 14 maja w Angers odbyła się kolejna konferencja Austrian Economics Meeting Europe. Nie zabrakło na niej reprezentacji z Polski

741x423.png

Aktualności

Podnieśmy stopę wsparcia! Przekaż 1,5% podatku

KRS: 0000174572. W tym roku ustawodawca postanowił osłodzić życie polskiego podatnika – na działania wybranej organizacji pozarządowej możemy przeznaczyć aż 1,5% odprowadzanego na rzecz władzy podatku.

Wielkanoc-2023.png

Aktualności

Wesołych Świąt!

Najlepsze życzenia dla wszystkich naszych Czytelników.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.