Powrót
Aktualności

Kluby Austriackiej Szkoły Ekonomii - nowy rok akademicki

0
Przeczytanie zajmie 1 min

Kluby Austriackiej Szkoły Ekonomii (KASE) rozpoczynają kolejny rok działalności. Kto już uczestniczył w spotkaniach, niech sprawdzi, kiedy jego Klub wznawia zajęcia. Kto nie uczestniczył, niech sprawdzi na stronie www.austriacy.pl, czy w jego mieście działa Klub, i dołączy. Jeśli Klubu nie znajdzie, to niech rozważy, czy nie chciałby go zorganizować (informacje na ten temat tutaj). W ostatnich dniach zawiązał się kolejny KASE - w Łodzi. Gratulujemy!

13 września 2008 - pierwszego dnia Letniego Seminarium Austriackiego (LSA) - otworzyliśmy oficjalnie Akademię Misesa (AM). W ten sposób system samokształcenia w KASE został uzupełniony o elementy weryfikacji akademickiej. Więcej informacji o AM tutaj.

Kategorie
Aktualności

Czytaj również

741x423.png

Aktualności

Podnieśmy stopę wsparcia! Przekaż 1,5% podatku

KRS: 0000174572. W tym roku ustawodawca postanowił osłodzić życie polskiego podatnika – na działania wybranej organizacji pozarządowej możemy przeznaczyć aż 1,5% odprowadzanego na rzecz władzy podatku.

Wielkanoc-2023.png

Aktualności

Wesołych Świąt!

Najlepsze życzenia dla wszystkich naszych Czytelników.

publika

Relacje

Relacja z Austrian Economics Meeting Europe

13 i 14 maja w Angers odbyła się kolejna konferencja Austrian Economics Meeting Europe. Nie zabrakło na niej reprezentacji z Polski

Grafika-do-postu-prostokąty-poziomy.png

Aktualności

Wesprzyj powstanie nowej strony Instytutu Misesa!

Razem stwórzmy nową stronę mises.pl!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.