Powrót
Aktualności

Krew nie w piach. Korzyści z płatnego krwiodawstwa – przeczytaj nasz nowy raport

0
Przeczytanie zajmie 1 min
białe-tło.png

Nie dość, że zapotrzebowanie na krew i jej składniki jest ciągłe, to jeszcze rośnie. Rozwiązaniem tych problemów może być płatne krwiodawstwo.

POBIERZ TERAZ

Zawartość raportu

Starzenie się społeczeństwa, pojawienie się nowych chorób i rosnące w związku z tym zapotrzebowanie na leki prowadzi do ciągłego zwiększenia zapotrzebowania na krew oraz preparaty krwiopochodne. Sytuacji nie ułatwiają ograniczenia w częstotliwości oddawania krwi u wielokrotnych dawców oraz nierównomierny rozkład grup krwi w społeczeństwie. Rozwiązaniem tych problemów może być przynajmniej częściowe wprowadzenie modelu płatnego krwiodawstwa w Polsce.

Pobierz raport już teraz!

Zachęcamy do przeczytania całego raportu „Krew nie w piach. Korzyści z płatnego krwiodawstwa”, który jest dostępny w formacie PDF na stronie raporty.mises.pl. To już trzeci autorski raport, który udostępniliśmy na tej stronie. W kwietniu opublikowaliśmy pracę dr. Arkadiusza Sieronia pt. „Katastrofa prohibicji narkotykowej”, a w październiku wysłany parlamentarzystom „Dziesięć rozwiązań, które wyprowadzą Polskę z kryzysu". Wszystkie raporty można przeczytać bezpłatnie po podaniu adresu e-mail.

Czytaj również

publika

Relacje

Relacja z Austrian Economics Meeting Europe

13 i 14 maja w Angers odbyła się kolejna konferencja Austrian Economics Meeting Europe. Nie zabrakło na niej reprezentacji z Polski

Grafika-do-postu-prostokąty-poziomy.png

Aktualności

Wesprzyj powstanie nowej strony Instytutu Misesa!

Razem stwórzmy nową stronę mises.pl!

Wielkanoc-2023.png

Aktualności

Wesołych Świąt!

Najlepsze życzenia dla wszystkich naszych Czytelników.

741x423.png

Aktualności

Podnieśmy stopę wsparcia! Przekaż 1,5% podatku

KRS: 0000174572. W tym roku ustawodawca postanowił osłodzić życie polskiego podatnika – na działania wybranej organizacji pozarządowej możemy przeznaczyć aż 1,5% odprowadzanego na rzecz władzy podatku.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.