Powrót
Aktualności

Sukces akcji wydawniczej - dzieło Huemera już w lutym po polsku!

0
Przeczytanie zajmie 1 min
Okładka-Huemera.png

Dzięki hojność prawie 150 darczyńców znakomita książka libertariańskiego filozofa już w lutym trafi do pierwszych czytelników!

Wydawnictwo Instytutu Misesa dzięki pomocy licznych darczyńców wprowadzi do obiegu intelektualnego w Polsce jedną z najważniejszych pozycji libertariańskich ostatnich lat. Autor książki, Michael Huemer jest zwolennikiem intuicjonizmu etycznego i w oparciu to podejście prezentuje niezwykle ciekawą próbę uzasadnienia libertariańskiej filozofii politycznej. Czy możemy uzasadnić istnienie państwa, bazując na naszych moralnych intuicjach? Odpowiedzi na to pytanie poświęcona jest książka Huemera „Problem politycznego autorytetu”, która zaskarbiła sobie sympatię naszych darczyńców i już wkrótce ukaże się drukiem.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli wydanie książki! Udało nam się zebrać aż 16 915,47 złotych.

Kategorie
Aktualności Filozofia polityki

Czytaj również

Grafika-do-postu-prostokąty-poziomy.png

Aktualności

Wesprzyj powstanie nowej strony Instytutu Misesa!

Razem stwórzmy nową stronę mises.pl!

Wielkanoc-2023.png

Aktualności

Wesołych Świąt!

Najlepsze życzenia dla wszystkich naszych Czytelników.

publika

Relacje

Relacja z Austrian Economics Meeting Europe

13 i 14 maja w Angers odbyła się kolejna konferencja Austrian Economics Meeting Europe. Nie zabrakło na niej reprezentacji z Polski

741x423.png

Aktualności

Podnieśmy stopę wsparcia! Przekaż 1,5% podatku

KRS: 0000174572. W tym roku ustawodawca postanowił osłodzić życie polskiego podatnika – na działania wybranej organizacji pozarządowej możemy przeznaczyć aż 1,5% odprowadzanego na rzecz władzy podatku.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.