Powrót
Aktualności

Letnia rewolucja na mises.pl

7
Przeczytanie zajmie 2 min

Po zmianach w polskiej polityce przyszedł czas na zmiany w redakcji i na stronie IM. Wczoraj zakończyliśmy rekrutację praktykantów na wakacje - dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Otrzymaliśmy 16 zgłoszeń (z których zakwalifikowaliśmy do praktyk 9 osób). Do końca września planujemy także dokonać renowacji serwisu mises.pl.

Letnie praktyki w Instytucie Misesa - wyniki:

Tłumaczenia
Adam Kubaty
Grzegorz Jaeger
Maciej Żukowski
Paweł Rusiecki
Zbigniew Ostrowski
Adam Belica - do projektu rothbard.pl

Rozwój i promocja
Anna Bembenek
Michał Bugajski

Upgrade portalu mises.pl
Łukasz Kożuchowski

Wszystkie zakwalifikowane osoby prosimy o potwierdzenie chęci wzięcia udziału w praktykach w terminie do 8 lipca.

Renowacja serwisu mises.pl
W ramach renowacji serwisu planujemy uaktualnić silnik strony (WordPress 3.0) oraz wymienić grafikę. Na stronie ukażą się informacje dotyczące ewentualnych przerw w jej funkcjonowaniu.

Sympatyków Instytutu Misesa zapraszamy do włączenia się w projekt renowacji serwisu mises.pl - możecie pomóc na kilka sposobów:

1. Wspierając nas finansowo darowizną na konto 19 2130 0004 2001 0253 7975 0001. Darowizny można dokonać szybko i wygodnie dzieki serwisowi DotPay (kliknij  w obrazek poniżej). Prosimy w tytule podać "darowizna - mises.pl"

logotypy_kanalow

2. Zgłaszając swój udział w projekcie na adres kliknij, by zobaczyć e-mail.

3. Przesyłając nam pomysły na udoskonalenie serwisu lub funkcjonalności, które chcielibyście aby się w nim znalazły - także na adres kliknij, by zobaczyć e-mail.

Kategorie
Aktualności

Czytaj również

Wielkanoc-2023.png

Aktualności

Wesołych Świąt!

Najlepsze życzenia dla wszystkich naszych Czytelników.

Grafika-do-postu-prostokąty-poziomy.png

Aktualności

Wesprzyj powstanie nowej strony Instytutu Misesa!

Razem stwórzmy nową stronę mises.pl!

741x423.png

Aktualności

Podnieśmy stopę wsparcia! Przekaż 1,5% podatku

KRS: 0000174572. W tym roku ustawodawca postanowił osłodzić życie polskiego podatnika – na działania wybranej organizacji pozarządowej możemy przeznaczyć aż 1,5% odprowadzanego na rzecz władzy podatku.

publika

Relacje

Relacja z Austrian Economics Meeting Europe

13 i 14 maja w Angers odbyła się kolejna konferencja Austrian Economics Meeting Europe. Nie zabrakło na niej reprezentacji z Polski


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarze 7
AP

I kobieta się znalazła!:)

Odpowiedz

KM

@AP: A co w tym dziwnego?

Odpowiedz

DJ

W Zarządzie IM jest kobieta, w zespole redakcyjnym druga, banery tworzyła nam graficzka, a na praktykach w redakcji jest już druga przedstawicielka płci pięknej - więc nie jest z tym u nas tak źle. Parytetów na pewno nie wprowadzimy ;)

A co z pomysłami na nowe funkcjonalności strony? Zapomniałem dopisać, że można je także składać w komentarzach - zapraszam - chętnie wysłuchamy czego Wam brakuje na mises.pl (i jeśli będzie to możliwe to dodamy takie funkcjonalności).

Pozdrawiam,
Dominik Jaskulski
Redakcja IM

Odpowiedz

aa

Czy to oznacza, ze nie bedzie juz mozna zglosic checi udzialu w praktykach?

W newsie informujacym o akcji nie bylo daty granicznej, totez spodziewalem sie, że akcja jest po prostu nowym stałym punktem programu IM.

Prosze o odpowiedz, nie musze dodawac, ze jestem bardzo zainteresowany tymi praktykami i pomoca IM :)

Odpowiedz

smootnyclown

<i>W ramach renowacji serwisu planujemy uaktualnić silnik strony (WordPress 3.0) oraz wymienić grafikę. </i>

no najwyższy czas:)

Odpowiedz

DJ

@aa napisz proszę maila (+dołącz CV) na adres podany w newsie nt praktyk - jeśli tłumaczenie lub prezentacja (zależnie do którego projektu chciałeś aplikować) będzie bardzo dobre to zastanowimy się nad rozszerzeniem powyższej listy :-)

Odpowiedz

AP

Nie mówcie, że rekrutujące się kobiety w IM nie dziwią? Oczywiście, mile widziane, ale jakoś się tak nie kwapią do tego jak mężczyźni. Dlatego należy je doceniać ;-)

Odpowiedz

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.