Powrót
Aktualności

Nabór do redakcji Rynekzlota24.pl

0
Przeczytanie zajmie 1 min

Instytut Misesa nawiązał niedawno współpracę z Mennicą Wrocławską, która jest właścicielem serwisu Rynekzlota24.pl. Serwis ten ma wkrótce zostać mocno rozbudowany i w związku z tym poszukuje nowych członków redakcji. Mile widziani będą szczególnie ci obyci z austriacką szkołą ekonomii i wiążący swoją przyszłość z dziennikarstwem. Praca ma mieć charakter zdalnej, w związku z czym miejsce zamieszkania nie ma znaczenia.

 

Dołącz do redakcji Rynekzlota24.pl

Interesujesz się ekonomią i finansami, śledzisz zmiany na rynkach metali szlachetnych i do tego masz lekkie pióro? Dołącz do naszej redakcji.

Jeśli chcesz sprawdzić się w dziennikarstwie internetowym weź udział w rekrutacji i rozpocznij staż w redakcji Rynekzlota24.pl. Oferujemy profesjonalną opiekę redakcyjną i merytoryczną przy wsparciu specjalistów z Instytutu Misesa.

Szczególnie mile widziane będą osoby znające podstawy ekonomii i posiadające doświadczenie dziennikarskie.

By wziąć udział w rekrutacji wyślij próbny tekst o tematyce związanej ze złotem i swoje CV. Tekst może mieć dowolną formę, jednak nie powinien przekraczać 3,5 tysiąca znaków. Zgłoszenie wyślij na adres rekrutacja@rynekzlota24.pl

Uwaga! Zgłoszenie należy wysyłać najpóźniej do 7  października 2011. Listę zakwalifikowanych osób ogłosimy do 14 października, a staż w redakcji rozpocznie się 17 października 2011.

http://rynekzlota24.pl/aktualnosci/dolacz-do-redakcji-rynekzlota24-pl

Czytaj również

741x423.png

Aktualności

Podnieśmy stopę wsparcia! Przekaż 1,5% podatku

KRS: 0000174572. W tym roku ustawodawca postanowił osłodzić życie polskiego podatnika – na działania wybranej organizacji pozarządowej możemy przeznaczyć aż 1,5% odprowadzanego na rzecz władzy podatku.

publika

Relacje

Relacja z Austrian Economics Meeting Europe

13 i 14 maja w Angers odbyła się kolejna konferencja Austrian Economics Meeting Europe. Nie zabrakło na niej reprezentacji z Polski

Grafika-do-postu-prostokąty-poziomy.png

Aktualności

Wesprzyj powstanie nowej strony Instytutu Misesa!

Razem stwórzmy nową stronę mises.pl!

Wielkanoc-2023.png

Aktualności

Wesołych Świąt!

Najlepsze życzenia dla wszystkich naszych Czytelników.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.