Powrót
Aktualności

Pracowity rok

2
Przeczytanie zajmie 1 min

Ubiegły rok (2008) był czasem nowych przedsięwzięć Instytutu Misesa. Rozpoczęliśmy budowę sieci Klubów Austriackiej Szkoły Ekonomii, pracowaliśmy nad wydaniem kolejnej dużej pozycji książkowej, realizowaliśmy programy edukacyjne we współpracy z firmami i szkołami, uczestniczyliśmy w kilkunastu konferencjach w kraju i za granicą. Zorganizowaliśmy I Letnie Seminarium Austriackie. Przedstawialiśmy stanowisko Instytutu w prasie, telewizji i radiu. Dużą popularność zdobył Kryzysblog – odpowiedź naszych specjalistów na kryzysowe pseudoanalizy mainstreamu. Wielu z tych działań nie moglibyśmy podjąć, gdyby nie wsparcie naszych Darczyńców. Dziękujemy i zapewniamy, że w przyszłości też nie będziemy próżnować.

Jeśli ktoś jeszcze się waha, na co przeznaczyć 1 procent swojego podatku dochodowego za 2008 rok, poddajemy pod rozwagę kandydaturę Instytutu Misesa KRS 0000174572.

Kategorie
Aktualności

Czytaj również

Grafika-do-postu-prostokąty-poziomy.png

Aktualności

Wesprzyj powstanie nowej strony Instytutu Misesa!

Razem stwórzmy nową stronę mises.pl!

741x423.png

Aktualności

Podnieśmy stopę wsparcia! Przekaż 1,5% podatku

KRS: 0000174572. W tym roku ustawodawca postanowił osłodzić życie polskiego podatnika – na działania wybranej organizacji pozarządowej możemy przeznaczyć aż 1,5% odprowadzanego na rzecz władzy podatku.

publika

Relacje

Relacja z Austrian Economics Meeting Europe

13 i 14 maja w Angers odbyła się kolejna konferencja Austrian Economics Meeting Europe. Nie zabrakło na niej reprezentacji z Polski

Wielkanoc-2023.png

Aktualności

Wesołych Świąt!

Najlepsze życzenia dla wszystkich naszych Czytelników.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarze 2
fender

ten rok będzie chyba mniej owocny w propagowaniu myśli austriackiej, bo widzę, że już np. ta strona się nie otwiera: www.mises.pl/370/murray-n-rothbard-o-nowa-wolnosc-manifest-libertarianski choć jeszcze parę dni temu działała. niestety.

Odpowiedz

karol.pogorzelski

Zaraz nareperujemy ten błąd i nasza propaganda ruszy znowu z pełną siłą ;-) Dzięki za informację.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.