Powrót
Aktualności

Raport KASE za rok akademicki 2012/2013

0
Przeczytanie zajmie 2 min
KASE4_v2.jpg

Prezentujemy Państwu raport podsumowujący działalność Klubów Austriackiej Szkoły Ekonomii w ubiegłym roku akademickim.

Nasz projekt ciągle się rozwija, w porównaniu do poprzednich lat odnotowaliśmy znaczący wzrost aktywności w istniejących klubach, założonych zostało również kilka nowych. Nasi przedstawiciele coraz częściej przebijają się z austriackim przekazem do lokalnych mediów, biorą udział w rozmaitych spotkaniach i konferencjach. Trwa także integracja z innymi wolnościowymi środowiskami w Polsce, a także poza jej granicami (np. organizacją European Students for Liberty, w której prawie wszystkie oddziały KASE są zrzeszone i aktywnie partycypują w działalności tamtejszych struktur). W minionym roku akademickim zorganizowaliśmy m.in II Zjazd wszystkich sympatyków ASE, krakowski oddział był również współorganizatorem pierwszej libertariańskiej konferencji o międzynarodowym zasięgu - "Liberty in Kraków".

[caption id="attachment_25803" align="alignleft" width="360"]II Zjazd KASE, Tczew 2013 II Zjazd KASE, Tczew 2013[/caption]

W obecny rok akademicki wkroczyliśmy z nowym ogólnopolskim koordynatorem - Marcinem Chmielowskim. Wierzymy, że jego nieprzeciętne umiejętności organizatorskie sprawią, iż projekt nabierze jeszcze większego impetu. A cele postawiliśmy naprawdę wysokie - planujemy powołanie oddziałów poza granicą naszego kraju oraz sukcesywne przebijanie się do mediów mainstreamowych. Więcej informacji o naszych osiągnięciach i działalności znajdziecie Państwo w poniższym raporcie. Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią, zaś wszystkich naszych sympatyków zapraszamy do wstępowania w struktury klubów ASE.

Raport KASE 2012 2013

Zapraszamy również na specjalną stronę projektu, gdzie znaleźć można informacje o najbliższych spotkaniach oraz inne aktualności.

Bartłomiej Pasiowiec
Kategorie
Aktualności

Czytaj również

Wielkanoc-2023.png

Aktualności

Wesołych Świąt!

Najlepsze życzenia dla wszystkich naszych Czytelników.

741x423.png

Aktualności

Podnieśmy stopę wsparcia! Przekaż 1,5% podatku

KRS: 0000174572. W tym roku ustawodawca postanowił osłodzić życie polskiego podatnika – na działania wybranej organizacji pozarządowej możemy przeznaczyć aż 1,5% odprowadzanego na rzecz władzy podatku.

publika

Relacje

Relacja z Austrian Economics Meeting Europe

13 i 14 maja w Angers odbyła się kolejna konferencja Austrian Economics Meeting Europe. Nie zabrakło na niej reprezentacji z Polski

Grafika-do-postu-prostokąty-poziomy.png

Aktualności

Wesprzyj powstanie nowej strony Instytutu Misesa!

Razem stwórzmy nową stronę mises.pl!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.