Powrót
Aktualności

Rejestracja na kurs online przedłużona do 15 marca

0
Przeczytanie zajmie 1 min

W związku z prośbami naszych sympatyków i krótkim okresem rejestracji na kurs „Przedsiębiorczość i dobrobyt. Wprowadzenie do szkoły austriackiej w ekonomii” w ramach studiów podyplomowych „Filozofia Polityki Online” postanowiliśmy przedłużyć czas przejmowania zgłoszeń do 15 marca 2012 roku.

Przy okazji informujemy, że chociaż kurs wchodzi w skład studiów podyplomowych, to jednak udział w nim mogą wziąć udział również studenci, którzy uzyskają w zamian punkty ECTS.

Więcej na temat samego kursu można przeczytać na stronie projektu.  Szczegóły na temat rekrutacji można znaleźć na stronie studiów.

Koszt kursu wynosi 500 zł.

Czytaj również

publika

Relacje

Relacja z Austrian Economics Meeting Europe

13 i 14 maja w Angers odbyła się kolejna konferencja Austrian Economics Meeting Europe. Nie zabrakło na niej reprezentacji z Polski

741x423.png

Aktualności

Podnieśmy stopę wsparcia! Przekaż 1,5% podatku

KRS: 0000174572. W tym roku ustawodawca postanowił osłodzić życie polskiego podatnika – na działania wybranej organizacji pozarządowej możemy przeznaczyć aż 1,5% odprowadzanego na rzecz władzy podatku.

Wielkanoc-2023.png

Aktualności

Wesołych Świąt!

Najlepsze życzenia dla wszystkich naszych Czytelników.

Grafika-do-postu-prostokąty-poziomy.png

Aktualności

Wesprzyj powstanie nowej strony Instytutu Misesa!

Razem stwórzmy nową stronę mises.pl!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.