Powrót
Aktualności

Upamiętnijmy pierwszego „austriaka” – Carla Mengera!

0
Przeczytanie zajmie 1 min
Menger-film-miniaturka.png

Wesprzyj produkcję filmu o Carlu Mengerze i pomóż nam upamiętnić człowieka o wielkiej wizji. Jako środowisko ASE wiele zawdzięczamy Carlowi Mengerowi. Nie byłoby nas, gdyby nie jego dokonania i życiowa postawa, dlatego mamy wobec niego dług wdzięczności i pragniemy go spłacić poprzez tę filmową produkcję. 

W 2021 roku mija 100 lat od śmierci Carla Mengera i 150 lat od wydania jego przełomowego dzieła – „Zasad ekonomii” – wydarzenia, które można uznać za początek szkoły austriackiej.

To najwłaściwszy czas, by ten wielki myśliciel związany z polską ziemią, który urodził się w Nowym Sączu i uzyskał doktorat na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, został należycie doceniony!

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ

Zachęcamy do wsparcia produkcji filmu pod adresem: carlmenger.pl. Na darczyńców oprócz podziękowań czekają także atrakcyjne nagrody. Szczegóły na stronie zbiórki.

Już teraz serdecznie dziękujemy za każde okazane nam wsparcie! Zachęcamy również do śledzenia informacji o postępach w zbiórce.

OBEJRZYJ ZAPOWIEDŹ

Kategorie
Aktualności

Czytaj również

741x423.png

Aktualności

Podnieśmy stopę wsparcia! Przekaż 1,5% podatku

KRS: 0000174572. W tym roku ustawodawca postanowił osłodzić życie polskiego podatnika – na działania wybranej organizacji pozarządowej możemy przeznaczyć aż 1,5% odprowadzanego na rzecz władzy podatku.

Wielkanoc-2023.png

Aktualności

Wesołych Świąt!

Najlepsze życzenia dla wszystkich naszych Czytelników.

Grafika-do-postu-prostokąty-poziomy.png

Aktualności

Wesprzyj powstanie nowej strony Instytutu Misesa!

Razem stwórzmy nową stronę mises.pl!

publika

Relacje

Relacja z Austrian Economics Meeting Europe

13 i 14 maja w Angers odbyła się kolejna konferencja Austrian Economics Meeting Europe. Nie zabrakło na niej reprezentacji z Polski


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.