Powrót
Aktualności

V Zjazd austriacki - Kraków, 30 września 2017 r.

3
Przeczytanie zajmie 2 min
v-zjazd-austriacki-6.png

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków austriackiej szkoły ekonomii na kolejny Zjazd austriacki czyli jedyną w swoim rodzaju możliwość  spędzenia całego dnia w towarzystwie wielu ekonomistów i zwolenników ASE. W zeszłym roku spotkaliśmy się w gronie blisko 150 osób - w tym roku mamy nadzieję pobić ten wynik.

Głównym tematem tegorocznego Zjazdu będzie przedsiębiorczość. Większość wykładów i paneli dyskusyjnych będzie poświęcona z jednej strony roli przedsiębiorczości i przedsiębiorców w historii, z drugiej zaś kontrowersjom związanym z funkcjonowaniem przedsiębiorców we współczesnej gospodarce rynkowej.

Spośród prelegentów swój udział potwierdzili już m. in.: prof. Witold Kwaśnicki, dr Mateusz Machaj, dr Sławomir Mentzen, dr Jakub Bożydar Wiśniewski i wielu innych.

Pełen program dostępny jest tutaj.

Zjazd ma status konferencji naukowej.

Koszt udziału to  30 zł (opłata obejmuje koszt obiadu); ilość miejsc jest ograniczona.

Do 24 września prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

https://goo.gl/forms/oSUGzIFlPwAvXYW63

i wpłatę na konto:  62 2130 0004 2001 0253 7975 0003 w opisie przelewu dodając: „Zjazd austriacki” oraz imię i nazwisko uczestnika.

Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia wraz z informacją dotyczącą opłaty otrzymają Państwo emailem.

Miejsce konferencji, która rozpocznie się około godz. 10:00 i potrwa do około 19:00, to Nowa Aula, pawilon C, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, natomiast część integracyjna rozpocznie się około godz. 20:00 w restauracji Aquarius, barka na Wiśle obok Mostu Dębnickiego.

Strona wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/488663808144236/

zjazd

Kategorie
Aktualności

Czytaj również

Wielkanoc-2023.png

Aktualności

Wesołych Świąt!

Najlepsze życzenia dla wszystkich naszych Czytelników.

741x423.png

Aktualności

Podnieśmy stopę wsparcia! Przekaż 1,5% podatku

KRS: 0000174572. W tym roku ustawodawca postanowił osłodzić życie polskiego podatnika – na działania wybranej organizacji pozarządowej możemy przeznaczyć aż 1,5% odprowadzanego na rzecz władzy podatku.

publika

Relacje

Relacja z Austrian Economics Meeting Europe

13 i 14 maja w Angers odbyła się kolejna konferencja Austrian Economics Meeting Europe. Nie zabrakło na niej reprezentacji z Polski

Grafika-do-postu-prostokąty-poziomy.png

Aktualności

Wesprzyj powstanie nowej strony Instytutu Misesa!

Razem stwórzmy nową stronę mises.pl!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarze 3
Ultima Thule

Uważam, że nie powinno się iść na bicie rekordów w ilości uczestników, lecz na podnoszenie poziomu intelektualnego imprezy.

Odpowiedz

Stanisław Kwiatkowski

Mam nadzieję, że poprzednia edycja nie miała niskiego poziomu intelektualnego :) Jak na konferencję przystało, zapraszamy gości z różnych stron, którzy prezentują różny poziom skomplikowania wywodu i czasem różne perspektywy na problemy społeczno-gospodarcze.

To jest z założenia impreza bardziej masowa: niskie koszty, duże sale, możliwość poznania innych ludzi i posłuchania ciekawych wykładów.

Jeśli chodzi o imprezy bardziej akademickie w naturze, to od tego mamy Szkoły Ekonomiczne IM. Zachęcam do pojawienia się!

Odpowiedz

Łukasz Mastalerek

Konferencja z pewnością będzie ciekawa,szkoda że ma miejsce w Krakowie,niestety nie mam pieniędzy na bilet,ale jeżeli konferencja będzie odbywać się w mieście w którym mieszkam,w Pile w Wielkopolsce,chętnie przyjdę.

Odpowiedz

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.