Powrót
Aktualności

Współpraca z Wydawnictwem Na Czasie

3
Przeczytanie zajmie 2 min

Miło nam zawiadomić, że Instytut Misesa nawiązał współpracę z Wydawnictwem Na Czasie.

 

Wydawnictwo  Na Czasie to firma zajmująca się tworzeniem ekskluzywnych albumów związanych z sekcją MICE. Nasze publikacje dotyczą zarówno firm zajmujących się organizacją eventów, jak i miejsc, w których takie imprezy mogą się odbywać. Dlatego, też docelowymi odbiorcami tworzonych przez nas publikacji są wszystkie firmy biorące udział w skomplikowanym procesie organizacji eventu na każdym z jego etapów. Nasze katalogi docierają również do korporacji z całego kraju, a także do prasy, mediów, agencji PR, marketingowych, BTL, producentów muzycznych oraz filmowych, biur festiwalowych, fundacji, stowarzyszeń.

Dotychczas ukazały się trzy edycje Katalogu Lokacje. Celem tych wydanych w 2009, 2010 i 2011 roku albumów było ułatwienie procesu poszukiwania odpowiedniego miejsca na event. Pokazano w nich obiekty ze wszystkich województw - od bardziej klasycznych, takich jak hotele po te bardziej niekonwencjonalne jak na przykład kopalnie.

Najnowszym osiągnięciem wydawnictwa jest Katalog Kreatorzy. Jest on przeznaczony dla przyszłych uczestników wszelkiego rodzaju imprez, chcących powierzyć ich organizację profesjonalistom. Reklamodawcy zaprezentowali w Katalogu

swoje wybrane projekty, wraz ze zdjęciami i sprawozdaniami z przeprowadzonych przez nich imprez. Obecnie dostępny jest najnowszy Katalog Kreatorzy 2011.

Wydawnictwo jest również właścicielem dwóch portali: www.na-czasie.pl oraz www.lokacje.pl. Na-czasie.pl jest bazą organizatorów eventów oraz zbiorem aktualności z eventowego życia w Polsce.  Na www.lokacje.pl oferowany jest dostęp do bazy blisko 4 700 tysięcy obiektów pod eventy i konferencje.

 

Kategorie
Aktualności

Czytaj również

741x423.png

Aktualności

Podnieśmy stopę wsparcia! Przekaż 1,5% podatku

KRS: 0000174572. W tym roku ustawodawca postanowił osłodzić życie polskiego podatnika – na działania wybranej organizacji pozarządowej możemy przeznaczyć aż 1,5% odprowadzanego na rzecz władzy podatku.

Wielkanoc-2023.png

Aktualności

Wesołych Świąt!

Najlepsze życzenia dla wszystkich naszych Czytelników.

publika

Relacje

Relacja z Austrian Economics Meeting Europe

13 i 14 maja w Angers odbyła się kolejna konferencja Austrian Economics Meeting Europe. Nie zabrakło na niej reprezentacji z Polski

Grafika-do-postu-prostokąty-poziomy.png

Aktualności

Wesprzyj powstanie nowej strony Instytutu Misesa!

Razem stwórzmy nową stronę mises.pl!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarze 3
tadeusz

Na czym polega nowo-nawiązana współpraca?

Odpowiedz

Magdalena Reszke

z racji moich przekonań polityczno-gospodarczych a dużego grona odbiorców usług mojej firmy pragnę szerzyć idee mises.pl.

pozdrawiam.

Odpowiedz

BR

Centrum Adama Smitha patronuje - szkoda, że nie ma Instytutu Misesa:

http://blogkmf.blogspot.com/2011/05/urzednicy-na-celowniku-nareszcie.html

Odpowiedz

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.