Dołącz do grona Mecenasów Instytutu!

Do zbudowania świadomego społeczeństwa niezbędne jest przekonanie jego członków, że wolność jest najlepszą drogą do harmonijnego budowania bogactwa wszystkich uczestników życia społecznego.

Edukacja ekonomiczna to inwestycja w lepszą przyszłość.

Wspieram
Instytut Misesa

W realizacji misji Instytutu Misesa można pomóc

Przekazując
darowiznę

Jeżeli uważają Państwo, że skutecznie promujemy i chronimy wolność, to prosimy o wsparcie naszej działalności. Szczególnie pomocne będą dla nas darowizny przekazywane regularnie. 

Przez
FaniMani.pl

Dołącz do 75 osób, które bezpłatnie wspierają Instytut Edukacji Ekonomicznej im. Ludwiga von Misesa przy okazji zakupów online.

Przekazując
1,5% podatku dochodowego

Chcesz mieć pewność, że choć część z twoich podatków zostanie dobrze wydana?

Uwolnij 1,5% i przekaż go Instytutowi Misesa! Twoje pieniądze przeznaczymy na edukację ekonomiczną.

Zakładając
zbiórkę na Facebooku

Obchodzisz urodziny? Bierzesz ślub? Chciałbyś po prostu zachęcić rodzinę i znajomych do wsparcia bliskich Ci wartości?

Każdy może zbierać środki na Instytut Misesa. Wystarczy posiadać konto na Facebooku...

Pracując jako
wolontariusz

Niemal cała praca Instytutu Misesa wykonywana jest przez niewielki zespół ludzi, którzy pracę w fundacji łączą z obowiązkami zawodowymi. Jeśli chcesz nam pomóc w krzewieniu idei wolnego rynku, dołącz do naszego zespołu!.

Sprawdź
Świadectwa Darczyńców

Z dumą przedstawiamy świadectwa naszych Darczyńców, w których opowiadają oni o powodach dla których wspierają działalność Instytutu Misesa.

donor-certificate-1-515x652
Wierzę, że demokracja może funkcjonować prawidłowo tylko wtedy, gdy głos oddają osoby, które rozumieją procesy społeczne i gospodarcze, które wokół nich zachodzą.

Wiem, że w każdym państwie mechanizmy i instytucje rynkowe działają sprawniej niż rządowe. Chciałbym, aby inni także o tym wiedzieli. Edukacja, także edukacja ekonomiczna, jest fundamentem budowania lepszej przyszłości. Instytut Misesa od lat prowadzi rzetelną edukację ekonomiczną Polaków, dlatego zdecydowałem się wspierać go finansowo.

Piotr Żółkiewicz, twórca funduszu inwestycyjnego Zolkiewicz & Partners

donor-certificate-2-515x652
Instytut Misesa znalazłem, szukając literatury, wiedzy i środowiska, które mogłoby mieć wpływ na ekonomiczną edukację Polaków.

Było dla mnie zaskoczeniem, że takie środowisko istnieje, jest aktywne i działa mimo utrudnień ze strony etatystycznej kliki. Jest dla mnie wielką przyjemnością móc choć w skromny sposób wspierać tę prawdziwie obywatelską inicjatywę, opłacaną wyłącznie z prywatnych pieniędzy.

Marek Bernaciak, przedsiębiorca, właściciel AMB Technic

Zobacz więcej Świadectw Darczyńców

W latach 2008-2019 prowadziliśmy
Księgę Mecenasów

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.