Powrót
KASE

25-go stycznia kolejne spotkanie KASE Kraków

0
Instytut Misesa
Przeczytanie zajmie 1 min
KASE_Kraków_15-01-24_Szkudlarek_miniatura

Niezmiernie miło nam zaprosić Państwa na siódmy już wykład otwarty organizowany przez KNASE, KASE Kraków i Students for Liberty!

Tego czym jest bitcoin nie trzeba już chyba nikomu przedstawiać, wielokrotnie był już na ustach światowych mediów. W zeszłym roku została przyjęta przez Unię Europejską regulacja MiCA regulująca krypto aktywa, w USA zostały zaakceptowane spotowe ETF'y przez SEC oraz w Polsce KNF zapowiedział że jeszcze w tym roku zacznie nadzorować rynki kryptowalutowe. Wraz z rosnącą adopcją Bitcoina warto przyjrzeć się do jego ekonomicznym podstawom i spojrzeć na nie z perspektywy teorii pieniądza.

Wykład związany z tym tematem wygłosi Błażej Szkudlarek -  absolwent ekonomii oraz student analityki gospodarczej na UEK, prezes Klubu Austriackiej Szkoły Ekonomii w Krakowie oraz koordynator lokalny Students for Liberty.

Spotkanie odbędzie się 25 Stycznia, w Czwartek o godzinie 18:30 w Starej Auli w Budynku Głównym.

Po wykładzie, około godziny 20:00 zapraszamy do lokalu Stacja Bosacka na kontynuację spotkanie, w bardziej swobodnej formie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na Facebooku → Bitcoin w Świetle Teorii Pieniądza

Zachęcamy również do obserwowania na Facebooku stron KASE Kraków i Koła Naukowego Austriackiej Szkoły Ekonomii na UEK by być na bieżąco.

Kategorie
Aktualności KASE

Czytaj również

KASE_Gdańsk_19-01-24_Turowska_miniatura

KASE

KASE Gdańsk zaprasza na wykład 19-go stycznia

O związku pomiędzy interwencjami w bankowość a kryzysami

KASE_Poznań_18-01-24_Sieron_miniatura

KASE

Kolejne spotkanie KASE Poznań już 18-go stycznia

Dr hab. Arkadiusz Sieroń opowie o teorii cyklu koniunkturalnego


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.