Powrót
KASE

KASE Kraków zaprasza na spotkanie 12. grudnia

0
Instytut Misesa
Przeczytanie zajmie 1 min
KASE_Kraków_12-12-23_Jasiński_miniatura

Niezmiernie miło nam zaprosić was na czwarty już wykład otwarty organizowany przez KNASE, KASE Kraków i Students for Liberty!

Na spotkaniu prelegent przedstawi szczegółową analizę działalności sektora służby zdrowia. Zobaczymy jakie czynniki wpływają na funkcjonowanie tego sektora, jakie regulacje muszą być spełnione oraz co można zrobić aby było to zorganizowane lepiej. Kluczową kwestią będzie tytułowe pytanie "Dlaczego Amerykańskie Szpitalnictwo Jest Takie Drogie?"

Dr Łukasz Jasiński jest adiunktem na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz stałym współpracownikiem Instytutu Misesa.

Spotkanie odbędzie się 12 Grudnia, w Wtorek o godzinie 18:30 w Pawilonie C, Sali B.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na Facebooku → Dlaczego Amerykańskie Szpitalnictwo Jest Takie Drogie?

Zachęcamy również do obserwowania na Facebooku stron KASE Kraków i Koła Naukowego Austriackiej Szkoły Ekonomii na UEK by być na bieżąco.

Kategorie
Aktualności KASE

Czytaj również

KASE_Wrocław_15-12-23_Slenzok_miniatura

KASE

KASE Wrocław zaprasza na kolejne spotkanie już 15. grudnia

Dr Norbert Slenzok odpowie na kwestię wartościowania w ekonomii

KASE_Kraków_13-12-23_Bylund_miniatura

KASE

13-go grudnia kolejne spotkanie KASE Kraków

Per Bylund opowie o kwestiach przedsiębiorczości w teorii austriackiej


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.