Powrót
Aktualności

Rekord pobity! Ponad 100 tys. zł z 1% dla Instytutu Misesa. Dziękujemy!

1
Instytut Misesa
Przeczytanie zajmie 2 min
OPP_logo_1_percent.svg_.png

Właśnie podsumowaliśmy tegoroczną kampanię 1% podatku dla Instytutu Misesa. Pobiliśmy rekord!

102 595,80 zł – taką kwotą wsparło nas ponad 1 000 Darczyńców. To pierwszy raz, gdy aż tyle osób zdecydowało się przekazać nam swój 1%. Sama kwota zbiórki też okazała się rekordowa. Nigdy wcześniej bowiem nie przekroczyliśmy progu 100 000 zł. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Przez dobrych kilka tygodni zapraszaliśmy Was do tego, by wesprzeć nas swoim 1% podatku. W naszych mediach społecznościowych przedstawialiśmy powody, dla których warto to zrobić. Cieszymy się, że nam zaufaliście.

Instytut Misesa nie pobiera środków publicznych, a wszystkie nasze przychody stanowią środki przekazane od prywatnych Darczyńców. Wśród nich bardzo ważną pozycję zajmują darowizny z 1% podatku. Choć wolelibyśmy nie musieć zachęcać Was do rozliczania się z fiskusem, to tym bardziej jesteśmy wdzięczni, że pamiętaliście o nas w tych trudnych chwilach ;)

Lekcje ekonomii czy szkoła ekonomiczna – to główne cele, na które przeznaczamy środki otrzymane z 1%. Dzięki tegorocznemu rekordowi jeszcze więcej osób dowie się o naszej działalności i austriackiej szkole ekonomii. Jeszcze skuteczniej będziemy mogli realizować naszą misję: szerzyć wiedzę ekonomiczną w społeczeństwie i kształcić elitę polskich ekonomistów.

Tych wszystkich, którzy chcą nas wspierać nie tylko 1%, zachęcamy do odwiedzenia strony, na której znajdują się szczegółowe informacje o wszystkich formach wsparcia naszej fundacji: mises.pl/wsparcie.

Kategorie
Aktualności

Czytaj również

KASE_Toruń_08-12-23_Rapka_miniatura

KASE

Już 8-go grudnia kolejne spotkanie KASE Toruń

Przemysław Rapka opowie o związkach stabilności finansowej z teorią cyklu koniunkturalnego

KASE_Gdańsk_29-11-23_Czyżniewski_miniatura

KASE

KASE Gdańsk zaprasza na spotkanie 29 listopada

O austriackiej teorii kapitału i produkcji opowie Mateusz Czyżniewski

KASE_Wrocław_28-11-23_Rapka_miniatura

KASE

Kolejne spotkanie KASE Wrocław już 28-go listopada

Stabilność finansowa z punktu widzenia Austriackiej Teorii Cyklu Koniunkturalnego


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarze 1
Paweł

W następnym roku też przekaże 1% podatku dla Mises'a. Właścili ludzie na właściwych miejscach.

Odpowiedz

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.