Powrót
KASE

Kolejne spotkanie KASE Gdańsk już 10-go kwietnia

0
Instytut Misesa
Przeczytanie zajmie 2 min
KASE_Gdańsk_10-04-24_Turowski_miniatura

Witamy wszystkich!

Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii (KASE) Gdańsk zaprasza na kolejne wydarzenie! W ramach działalności Klubu oraz Koła Naukowego Innowacji działającego na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG, serdecznie zapraszamy Państwa na organizowane przez nas spotkanie, które odbędzie się w środę 10.04.2024 r. o godzinie 18:30 na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG w sali 103 (I piętro), przy ulicy Traugutta 79. Spotkanie poprowadzi "weteran" KASE Gdańsk, dr hab. inż. Krzysztof Turowski, stały współpracownik Instytutu Misesa, będący również pracownikiem Instytutu Informatyki Analitycznej Uniwersytetu Jagielońskiego.Pragniemy dodać, że z uwagi na apel społeczności ZIE PG, wykład będzie zrealizowany w postaci hybrydowej, tj. spotkanie na żywo będzie transmitowane za pomocą komunikatora Google Meets. Stąd, wszystkie osoby zainteresowane tematyką wykładu, które nie mogą się pojawić na miejscu, będą mogły obejżeć wykład online. Link do spotkania podamy potem.

Tematem wydarzenie będzie wykład pt.:"Teoria wymiany i ceny", które będzie obejmować fundamentalne zagadnienia dotyczące teorii kształtowania się cen rynkowych, aspektów kalkulacji ekonomicznej, wyceniania dóbr, oraz warunków determinujących to, dlaczego ludzie w ogóle chcą uczestniczyć w rynku.

Następnie, po prezentacji, będzie miała miejsce sekcja pytań i odpowiedzi.

Przewidywany czas trwania spotkania to ok. jedna godziny zegarowa. Warto dodać, że wydarzenie to ma charakter otwarty, zatem każdy, nie tylko studenci oraz pracownicy PG, mogą w nim uczestniczyć.

Ponadto, po spotkaniu, planowane jest integracyjne after party mające na celu lepsze zapoznanie się zwolenników Szkoły Austriackiej w Trójmieście. O godzinie 20:00 zapraszamy do położonej nieopodal Mechanicznej Pomarańczy.

Dodatkowo serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszych stron w mediach społecznościowych:

Instytut Misesa: https://mises.pl/, https://www.facebook.com/InstytutMisesa
KASE Gdańsk: https://www.facebook.com/kasegdansk
Koło Naukowe Innowacji: https://www.instagram.com/innowacja.pg/, https://tiny.pl/cp2zp

Kategorie
Aktualności KASE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.