Powrót
Aktualności

Osiągnij nieprzebrane bogactwo z naszą nową książką!

0
Instytut Misesa
Przeczytanie zajmie 2 min
#523_mockup_www-www-miniatura

W sklepie Instytutu Misesa pojawiła się właśnie nowa pozycja - "Jak osiągnąć nieprzebrane bogactwo i finansową niezależność. W weekend – lub trochę dłużej!"

Jest to napisany przez dra hab. Arkadiusza Sieronia podręcznik do finansów osobistych

KUP KSIĄŻKĘ

Autor, wyposażony w rzetelną teorię ekonomiczną, prowadzi czytelnika poprzez szczegóły sprawnego zarządzania finansami osobistymi. Daje mu narzędzia konieczne by pomnażać swój majątek i w prosty oraz wesoły sposób tłumaczy jak najefektywniej ich używać.

Dlaczego warto wybrać akurat tę pozycję? Odpowiedzi na to udziela sam autor: 

Musicie podjąć decyzję. Jeśli zależy wam na statusie, na błyskotkach czy na uznaniu znajomych, których w sumie nie lubicie, to nie czytajcie tej książki. Weźcie pożyczkę i kupcie sobie auto, na które was nie stać, i szpanujcie przed ludźmi, których nawet nie szanujecie.

Ale jeśli interesuje was droga do prawdziwego bogactwa, która nie bę­dzie ani błyskawiczna, ani super łatwa, to zapraszam do lektury! Na stro­nach tej książki znajdziecie nie tylko ogólne podejście do finansów osobi­stych, ale także wiele praktycznych wskazówek, jak mądrze ciąć wydatki, powiększać dochody i pomnażać swój majątek na drodze do finansowej niezależności.

Mam nadzieję, że dzięki tej książce nie będziecie postrzegać drogi do finansowej niezależności jako cierpiętniczej ścieżki do pustelni skąpych asce­tów. Nie chodzi o oszczędzanie dla samego oszczędzania. Ostatecznym celem jest osiągnięcie finansowej niezależności, aby móc pełniej cieszyć się życiem. Chodzi o to, aby zbu­dować majątek, który da wam bezpieczeństwo, niezależność, pozwoli pomagać innym oraz dobrze się bawić!

Finansowa niezależność jest idealnym prezentem, który możesz sprawić zarówno sobie jak i swoim bliskim

Książka dostępna jest obecnie w naszym sklepie. Zamawiając już dziś możesz nabyć pozycję po promocyjnej cenie

KUP JUŻ TERAZ!

Kategorie
Aktualności Edukacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.