Powrót
Aktualności

Rekrutacja na Szkołę Ekonomiczną Instytutu Misesa, 14-18 marca 2018 r.

0
Instytut Misesa
Przeczytanie zajmie 2 min
17342753_10154286689417097_4359352542966050165_n.jpg
szkoła ekonomiczna

Zapraszamy do udziału w kolejnej Szkole Ekonomicznej Instytutu Misesa, która odbędzie się w dniach 14-18 marca 2018 r. w Karpaczu. Nasza szkoła ekonomiczna to kilkudniowy, intensywny cykl wykładów, seminariów i spotkań ze specjalnymi gośćmi. W trakcie Szkoły uczestnicy mają szansę zapoznać się z najważniejszymi zagadnieniami teorii ekonomii. Dla osób znających już podstawy ekonomii organizujemy podczas Szkoły kilka specjalnych seminariów dla zaawansowanych, podczas których dyskutujemy nad naukowymi tekstami o ekonomii.

Dzięki wpłatom, jakie uzyskaliśmy od naszych darczyńców w ubiegłym roku z tytułu 1 procenta podatku dochodowego, możemy zaoferować 30 osobom stypendia polegające na nieodpłatnym udziale w szkole (w tym: noclegi i wyżywienie,dostęp do materiałów przygotowujących do wykładów i seminariów; uczestnicy muszą jedynie dojechać na miejsce na własny koszt). Przeznaczymy na ten cel 20 000 zł z 62 500 zł zebranych w ubiegłym roku z odpisów podatkowych. Jeśli chcą Państwo wspomóc organizację Szkoły w kolejnych latach, to prosimy o przekazanie nam 1 procenta podatku dochodowego za rok 2017.

Jeśli ktoś chciałby ufundować dodatkowe miejsca stypendialne dla uczestników, to prosimy o wpłaty z tytułem "Szkoła Ekonomiczna" na nasze konto. Koszt udziału jednej osoby w Szkole to 650 zł. Co roku dostajemy około 100 zgłoszeń na szkołę - dzięki Państwa wsparciu będziemy mogli przyjąć więcej niż 30 osób.

Aby zakwalifikować się na miejsce stypendialne, trzeba wypełnić poniższy formularz. Będzie on aktywny do 11 lutego 2018 r. O wynikach rekrutacji poinformujemy do 20 lutego. Więcej informacji o Szkole można znaleźć na podstronie projektu. Jeśli ktoś chciałby uczestniczyć w szkole odpłatnie, to proszony jest o kontakt z Mateuszem Benedykiem (mateusz.benedyk@mises.pl).

UWAGA: Uczestnicy poprzednich edycji mogą aplikować i tym razem! O zakwalifikowaniu zadecyduje jakość ankiety! W Szkole mogą brać także udział osoby niepełnoletnie, o ile dostarczą nam odpowiednią zgodę opiekunów po zakwalifikowaniu się na Szkołę.

Komentarze

Kategorie
Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.