Powrót
Aktualności

Wesprzyj powstanie nowej strony Instytutu Misesa!

1
Instytut Misesa
Przeczytanie zajmie 2 min
Grafika-do-postu-prostokąty-poziomy.png

Portal mises.pl obchodzi w tym roku dwudzieste urodziny.
Chcemy je uczcić jego wizualną i funkcjonalną modernizacją.

W 2003 roku, gdy powstał Instytut Misesa stworzyliśmy również portal mises.pl. Przez dwie dekady strona mises.pl była centrum działalności Instytutu. Komentowaliśmy na niej kryzys 2008 roku i jako jedni z pierwszych pisaliśmy o kryptowalutach już w 2013 r.

Na mises.pl pojawiają się tłumaczenia najistotniejszych tekstów dotyczących austriackiej szkoły ekonomii i analizy bieżących wydarzeń gospodarczych z perspektywy austriackiej.

Jednak strony internetowe w 2023 r. wyglądają zupełnie inaczej niż w 2003 r. Chociaż nasz portal przez te lata nieustannie się rozwijał i rósł objętościowo, potrzebujemy dziś nowych rozwiązań:

  • Strony o przyjaznym i eleganckim wyglądzie
  • Interfejsu, który uczyni korzystanie z naszych zasobów dużo bardziej intuicyjnym
  • Pełnej responsywności, także żeby artykuły naszych ekspertów można było czytać na każdym urządzeniu z dowolnym rozmiarem ekranu
  • Dedykowanego systemu CMS – dzięki niemu dużo lepiej zorganizujemy treści już dostępne na stronie i usprawnimy dodawanie nowych.

Więcej informacji na temat planowanej nowej strony można znaleźć pod adresem wesprzyj.mises.pl

By spełnić plany o powstaniu nowej strony mises.pl, niezbędne jest nam wsparcie darczyńców. Funkcjonowanie Instytutu Misesa jest możliwe tylko dzięki naszym sympatykom. Potrzebujemy ich zwłaszcza w momentach tak przełomowych jak powstanie nowej wizytówki Instytutu w jego 20. urodziny!
Na każdego, kto zechce przyłożyć rękę do powstania nowej strony mises.pl czeka nie tylko wdzięczność polskiego środowiska wolnościowego, ale i nagrody od Instytutu Misesa.

Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć powstanie nowej wizytówki austriackiej szkoły ekonomii w Polsce, zachęcamy do dołożenia cegiełki do tego dzieła za pośrednictwem strony zbiórki. Przejść na nią można klikając przycisk poniżej:


Wszystkim, którzy zdecydują się wesprzeć powstanie nowej strony mises.pl już teraz z góry dziękujemy!

Kategorie
Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarze 1
czytelnik

Czy funkcjonalność rss pojawi się także na nowej stronie?

Odpowiedz

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.