Powrót
Aktualności

Życzenia Świąteczne Instytutu Misesa

0
Instytut Misesa
Przeczytanie zajmie 2 min
Życzy zespół (1)

Drodzy Sympatycy Instytutu Misesa, Czytelnicy portalu mises.pl,

z okazji świąt Bożego Narodzenia chciałbym złożyć serdeczne życzenia. W tym wyjątkowym czasie pragnę życzyć Wam spokojnych chwil w gronie najbliższych oraz pełnych ciepła i wzajemnej życzliwości spotkań rodzinnych.

Życzę Wam nie tylko spokojnych i radosnych Świąt, ale również siły i wytrwałości oraz błogosławieństwa Bożej Dzieciny w nadchodzącym roku.

Nowy Rok może okazać się trudnym okresem dla wolności i polskiej ekonomii. W obliczu prognozowanego ogromnego deficytu, rozszerzania i zwiększania programów socjalnych i wyszukiwania kolejnych obszarów aktywności państwa wiemy, że czeka nas wiele wyzwań. W takiej sytuacji życzę nam wszystkim wytrwałości i siły do stawienia czoła tym trudnościom.

Niech nowy rok będzie dla nas czasem mobilizacji i determinacji do obrony naszych wspólnych wartości. Mimo przeszkód, wierzymy, że nasze wysiłki przyczynią się do kształtowania lepszej przyszłości dla Polski, opartej na zasadach wolności, przedsiębiorczości i odpowiedzialności indywidualnej. Mamy wiele do zrobienia! Zwłaszcza na polu edukacyjnym i eksperckim. Zapewniam, że tego typu działań nie zabraknie w Instytucie w przyszłym roku!

Wartości, które reprezentuje Instytut Misesa, nabierają szczególnego znaczenia w obliczu ekonomicznych przeciwności. Dziękuję za Wasze dotychczasowe zaangażowanie i wsparcie, które są niezmiernie ważne w tych trudnych czasach.

Miejmy nadzieję, że wspólnymi wysiłkami zdołamy zmierzyć się z trudnościami i przyczynić się, dzięki pracy organicznej, do realizacji naszej misji - szerzenia wiedzy ekonomicznej w społeczeństwie i kształcenia elity polskich ekonomistów.

Wesołych świąt Narodzenia Pańskiego i wiele szczęścia w 2024 roku!

Z wolnościowymi pozdrowieniami,

Mateusz Benedyk

Dyrektor generalny Instytutu Misesa

Kategorie
Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.