Pracowity rok

26 kwietnia 2009 Aktualności komentarze: 2

Ubiegły rok (2008) był czasem nowych przedsięwzięć Instytutu Misesa. Rozpoczęliśmy budowę sieci Klubów Austriackiej Szkoły Ekonomii, pracowaliśmy nad wydaniem kolejnej dużej pozycji książkowej, realizowaliśmy programy edukacyjne we współpracy z firmami i szkołami, uczestniczyliśmy w kilkunastu konferencjach w kraju i za granicą. Zorganizowaliśmy I Letnie Seminarium Austriackie. Przedstawialiśmy stanowisko Instytutu w prasie, telewizji i radiu. Dużą popularność zdobył Kryzysblog – odpowiedź naszych specjalistów na kryzysowe pseudoanalizy mainstreamu. Wielu z tych działań nie moglibyśmy podjąć, gdyby nie wsparcie naszych Darczyńców. Dziękujemy i zapewniamy, że w przyszłości też nie będziemy próżnować.

Jeśli ktoś jeszcze się waha, na co przeznaczyć 1 procent swojego podatku dochodowego za 2008 rok, poddajemy pod rozwagę kandydaturę Instytutu Misesa KRS 0000174572.

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

2 Komentarze “Pracowity rok

  1. Zaraz nareperujemy ten błąd i nasza propaganda ruszy znowu z pełną siłą 😉 Dzięki za informację.

    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *