Ruszyła nowa strona austriacy.pl

9 listopada 2011 Aktualności komentarze: 3

Miło nam poinformować, że po przerwie ponownie działa strona Austriacy.pl będąca platformą umożliwiającą kontakty z siecią Klubów Austriackiej Szkoły Ekonomii. Na stronie znajdą Państwo informacje o najbliższych spotkaniach, kontakty do Szefów Klubów jak również podpowiedź jak założyć KASE w swoim mieście. Strona jest wciąż rozbudowywana i wkrótce pojawią się kolejne funkcjonalności.

Zapraszamy do odwiedzin i mamy nadzieję, że nowa strona przyczyni się do jeszcze większej popularyzacji szkoły austriackiej w Polsce.

Wejdź na Austriacy.pl:

 


Pomóż nam popularyzować myśl wolnorynkową. Zostań mecenasem książki Socjalizm, rachunek ekonomiczny i funkcja przedsiębiorcza Jesúsa Huerta de Soto


Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

3 Komentarze “Ruszyła nowa strona austriacy.pl

  1. @hupson – forum ma zostać uruchomione na austriacy.pl w najbliższych dniach. Zaraz sprawdzę, dlaczego jeszcze nie wystartowało 🙂

  2. Nowa strona lepsza od starej, a forum to na frizonie jest chyba dział IM(„chyba”), osobiści długo o to robiłem aluzje, po czy odpuściłem, teraz będzie na Austriacy i mam nadzieje na podlinkowanie na stronie głównej.
    Przydałaby się jeszcze rejestracja audio przynajmniej głównych KASE, albo chociaż jednego, chyba Kraków miał kilkanaście świetnych nagrań, które raczej nie trafiły do dużego grona, właśnie przez system dystrybucji (tylko na stronie austriacy.pl (ponownie chyba).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *