Dzieła zebrane Adama Heydla

19 czerwca 2012 Aktualności komentarze: 0

Zgodnie z zapowiedzią i ogłoszeniem o subskrypcji w najbliższym czasie opublikujemy Dzieła zebrane Adama Heydla. Niezgodny z naszymi przewidywaniami, tzn. opóźniony będzie termin tej publikacji. Opóźnienie to jest przede wszystkim wynikiem pracochłonnych kwerend archiwalnych i konieczności starannego opracowania licznych niepublikowanych tekstów (rękopisów i maszynopisów). Materiał okazał się bogatszy, niż przypuszczaliśmy, a ranga dzieła zobowiązuje do szczególnej dokładności.

Przepraszamy wszystkich, którzy czekają już niecierpliwie na książkę, zwłaszcza Mecenasów, bez których praca nad Dziełami zebranymi byłaby niemożliwa, oraz Subskrybentów, którym obiecaliśmy dostawę pod koniec czerwca. Prosimy o wyrozumiałość i zapewniamy, że robimy wszystko co w naszej mocy, by dzieło ukazało się jak najszybciej.

Witold Falkowski

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *