V Letnie Seminarium Ekonomiczne (LSE) za rok

21 czerwca 2012 Aktualności komentarze: 3

Od 2008 roku każdego lata odbywa się Letnie Seminarium Ekonomiczne (pierwotnie Letnie Seminarium Austriackie). Kolejnemu seminarium chcielibyśmy nadać szczególny charakter ze względu na to, że będzie to piąta impreza z tego cyklu, a więc jubileuszowa. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na odłożenie jego organizacji do lata 2013 roku, co umożliwi nam przygotowanie bogatszego programu, atrakcyjnego dla mediów i środowisk naukowych .

W tym roku czekają nas jeszcze inne ważne wydarzenia. Na jesieni planujemy konferencję poświęconą dorobkowi profesora Adama Heydla, która będzie związana z wydaniem jego Dzieł zebranych. W grudniu lub styczniu  zaprosimy studentów na Zimową Szkołę Ekonomiczną z  sesją egzaminacyjną Akademii Misesa. Będzie to kilkudniowy zjazd poświęcony systematycznej analizie wybranych zagadnień ekonomicznych.

Przepraszamy wszystkich, którzy planowali uczestnictwo w LSE 2012. Mamy nadzieję, że przyjmą naszą decyzję ze zrozumieniem i tym chętniej wezmą udział w innych naszych przedsięwzięciach w tym roku.

Witold Falkowski

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

3 Komentarze “V Letnie Seminarium Ekonomiczne (LSE) za rok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podnieśmy stopę wsparcia!
KRS: 0000174572
 
KRS: 0000174572