„Ekonomia w jednej lekcji” już w sprzedaży!

2 stycznia 2013 Aktualności komentarze: 2

Miło nam poinformować, że w naszym sklepie można już zakupić najnowsze wydanie Ekonomii w jednej lekcji Henry’ego Hazlitta. Ta niezwykła książka to obowiązkowa pozycja dla każdego, kto chciałby zapoznać się z podstawowymi mechanizmami rządzącymi gospodarką, jak również idealny prezent do wręczenia rodzinie i znajomym. Ekonomia w jednej lekcji została ponownie przetłumaczona i wielokrotnie sprawdzona pod względem merytorycznym, dlatego też mogą być Państwo pewni, że trafi do Państwa produkt najwyższej jakości.

Książka dostępna jest w dwóch wersjach, z twardą i z miękką okładką.

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

2 Komentarze “„Ekonomia w jednej lekcji” już w sprzedaży!

  1. Wasza księgarnia ma duże opóźnienia. Następnym razem zamówię przez Allegro lub Multibook. Chciałem ominąć pośredników ale widać nie warto.

    1. Zazwyczaj jeden dzień od zamówienia. Być może chodzi o wersję książki w twardej – było opóźnienie w dostawie z drukarni, stąd pewnie dostał Pan przesyłke z opóźnieniem ze sklepu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *