Rothbard: Edukacja – wolna i przymusowa (darmowy e-book)

13 czerwca 2014 Edukacja komentarze: 12

Wszystkim czytelnikom mises.pl oraz sympatykom Instytutu Misesa mamy przyjemność przedstawić książkę Murraya Rothbarda pt. Edukacja wolna i przymusowa w formie darmowego e-booka.

Książka została wydana przez Redakcję mises.pl wyłącznie dzięki pracy jej członków oraz współpracowników w ramach projektu Internetowa Biblioteka Ekonomiczna.

Wszystkim osobom zaangażowanym w wydanie tego wyjątkowego dzieła serdecznie dziękujemy, szczególnie podziękowania należą się tłumaczom i korektorom (Katarzyna Buczkowska, Marcin Moroń, Dawid Świonder, Bartłomiej Grzebyk), a także Pawłowi Kotowi, który szefował projektowi.

Osobne podziękowania należą się dr. Radosławowi Wojtyszynowi, który zgodził się napisać wstęp do tej niezwykłej publikacji.

Zapraszamy do pobierania.

Jeśli chcą Państwo, aby kolejne nasze książki także były dostępne za darmo na naszej stronie, prosimy o wsparcie działalności Instytutu.

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

12 Komentarze “Rothbard: Edukacja – wolna i przymusowa (darmowy e-book)

  1. Jak pobrać ten ibuk? Widzę tylko coś takiego: Zapraszamy do pobierania. [wpdm_file id=11][wpdm_file id=15][wpdm_file id=12][wpdm_file id=14][wpdm_file id=13].

  2. Dziękuję za pomoc. Mam jeszcze jedno pytanie: o ile to nie tajemnica, to jak kształtuje się liczba użytkowników na stronie? Stale rośnie, ustabilizowała się, spada, bo jak przeglądam komentarze, to aż chce się sparafrazować tekst znanej piosenki: gdzie się podziały tamte setki komentarz? Polakom przejadło już się podejście ASE?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podnieśmy stopę wsparcia!
KRS: 0000174572
 
KRS: 0000174572