Powstał Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii w Rzeszowie

30 listopada 2014 Aktualności komentarze: 1

facebook rzeszow kaseNiezmiernie miło nam poinformować, że w listopadzie powstał Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii w Rzeszowie! Tym samym jest to pierwszy aktywny klub na Podkarpaciu!

Pierwsze spotkanie KASE odbyło się 18 listopada bieżącego roku. Kolejne spotkanie już w najbliższy wtorek 2 grudnia, o godzinie 18:30 w sali P-18 (najbliższy budynek Politechniki Rzeszowskiej od strony Praktikera/Lidla). Spotkanie będzie poświęcone teorii firmy i przedsiębiorstwa według ASE. Spotkania będą się odbywać cyklicznie co dwa tygodnie.

Gratulujemy austriakom z Rzeszowa i dziękujemy za świetną pracę szefowi ich Klubu Bartłomiejowi Bednarczykowi. Mamy nadzieję, że Klub będzie się prężnie rozwijał! Możecie w tym pomóc –  zapraszamy wszystkich na jego spotkania!

Więcej informacji na temat działalności KASE Rzeszów można znaleźć na stronie Klubu oraz jego profilu fb.
Za przygotowanie grafik dla nowego Klubu dziękujemy Tomkowi Karzarnowiczowi (http://www.k85.pl/).

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

Komentarz “Powstał Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii w Rzeszowie

 1. Byłem (2014-12-02), posłuchałem, zobaczyłem, poznałem…
  – Nieliczne wprawdzie, ale bardzo interesujące grono młodych ludzi, którzy zaimponowali mi erudycją i kulturą dyskusji. (Tacy młodzi…!)
  Co ciekawe, większość z nich to raczej nie ekonomiści, a (chyba), sądząc z młodzieńczych fizjonomii – kandydaci na inżynierów. (Wiadomo – Politechnika.)
  Warto było!
  Dziękuję.
  Łączę pozdrowienia
  Jan D.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podnieśmy stopę wsparcia!
KRS: 0000174572
 
KRS: 0000174572