Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok

25 grudnia 2018 Aktualności komentarze: 0

Wszystkim naszym czytelnikom, sympatykom, wolontariuszom oraz darczyńcom życzymy wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!

Końca dobiega kolejny – już piętnasty – rok naszej pracy, podczas którego z powodzeniem krzewiliśmy tak ważne dla nas idee. Cieszymy się, że w realizacji naszej misji nie jesteśmy osamotnieni i jak co roku mogliśmy liczyć na Wasze hojne wsparcie, dobre słowo i cenne uwagi. Za to wszystko serdecznie Wam dziękujemy.

Mamy także nadzieję, że czas spędzony w rodzinnym gronie będzie spokojnym i radosnym okresem wytchnienia, szczególnie od politycznych sporów, które coraz mocniej wdzierają się w naszą codzienność – życzymy Wam wszystkim by nie zburzyły one tego szczególnego czasu i nie przysłoniły tego, co najważniejsze: radości z Narodzenia Pańskiego.

W imieniu całego Zespołu Instytutu Misesa

Mikołaj Pisarski

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *