Zapraszamy na VII Zjazd Austriacki

18 października 2019 Aktualności komentarze: 2

Zapraszamy na VII Zjazd Austriacki, który odbędzie się 23 listopada na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Zjazd Austriacki to cykliczna konferencja naukowo-popularyzatorska organizowana przez nasz Instytut. Podczas wydarzenia uczestnicy z całej Polski mają okazję zapoznać się z najnowszymi, światowymi trendami w obszarze jednego z najszybciej rozwijających się nurtów współczesnej myśli ekonomicznej: austriackiej szkoły ekonomii.

W ramach tegorocznej edycji łączymy siły z Centrum Kapitalizmu. W efekcie czego Zjazd Austriacki odbędzie się razem z dobrze znanym Weekendem Kapitalizmu (24 listopada)!

Szczegółowy program Zjazdu i listę prelegentów ogłosimy wkrótce.

Rejestracja już trwa! Jeden bilet, dwa wydarzenia. Wszystkie szczegóły można znaleźć  na stronie: https://weekendkapitalizmu.pl/

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezaleznym i nienastawionym na zysk osrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwolujacym sie do tradycji austriackiej szkoly ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertarianskiej mysli politycznej. Instytut zostal nazwany na czesc - naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. - Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

2 Komentarze “Zapraszamy na VII Zjazd Austriacki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *