Zapraszamy na VII Zjazd Austriacki

18 października 2019 Aktualności komentarze: 2

Zapraszamy na VII Zjazd Austriacki, który odbędzie się 23 listopada na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Zjazd Austriacki to cykliczna konferencja naukowo-popularyzatorska organizowana przez nasz Instytut. Podczas wydarzenia uczestnicy z całej Polski mają okazję zapoznać się z najnowszymi, światowymi trendami w obszarze jednego z najszybciej rozwijających się nurtów współczesnej myśli ekonomicznej: austriackiej szkoły ekonomii.

W ramach tegorocznej edycji łączymy siły z Centrum Kapitalizmu. W efekcie czego Zjazd Austriacki odbędzie się razem z dobrze znanym Weekendem Kapitalizmu (24 listopada)!

Szczegółowy program Zjazdu i listę prelegentów ogłosimy wkrótce.

Rejestracja już trwa! Jeden bilet, dwa wydarzenia. Wszystkie szczegóły można znaleźć  na stronie: https://weekendkapitalizmu.pl/

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

2 Komentarze “Zapraszamy na VII Zjazd Austriacki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *