Życzenia na Święta Wielkiej Nocy od Prezesa Instytutu Misesa

3 kwietnia 2021 Aktualności komentarze: 0

Drodzy Przyjaciele,

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy w imieniu całego Zespołu Instytutu Misesa pragnę życzyć Wam wszystkiego dobrego i Bożego błogosławieństwa na te święta i cały 2021 rok.

Dla wielu z nas wciąż będą to Święta trudne, spędzone w mniejszym niż zwykle gronie, bez fizycznego udziału w Triduum Paschalnym i wciąż naznaczone obawą o zdrowie i życie naszych bliskich. Życzę Wam abyście pomimo tych trudnych okoliczności nie utracili pogody ducha i nadchodzące dni spędzili w zdrowiu, spokoju i radości.

Radości tym bardziej zasadnej, że wszystko wskazuje na to, że koniec pandemii już blisko. Oczywiście nie jest to zasługą rządowych „tarcz”, nielegalnych obostrzeń i nieefektywnie realizowanych świadczeń w ochronie zdrowia. Wyczekiwany moment pokonania pandemii i powrotu do normalności to tryumf międzynarodowej współpracy, skutecznych działań przedsiębiorców oraz dyscypliny i odpowiedzialności jednostek, o czym na łamach mises.pl pisaliśmy wielokrotnie. Życzę Wam aby ta „stara” normalność powróciła jak najszybciej, tak żeby jeszcze w tym roku bez strachu móc spotkać się twarzą w twarz z bliskimi i przyjaciółmi.

W imieniu całego zespołu Instytutu Misesa,

 

 

Mikołaj Pisarski
Prezes Zarządu

Podobał Ci się artykuł?

Wesprzyj nas
Instytut Misesa

O Autorze:

Instytut Misesa

Instytut Ludwiga von Misesa ufundowany we Wroclawiu w sierpniu 2003 r. jest niezależnym i nienastawionym na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli politycznej. Instytut został nazwany na cześć – naszym zdaniem najwybitniejszego ekonomisty XX w. – Ludwiga von Misesa.

Pozostałe wpisy autora:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podnieśmy stopę wsparcia!
KRS: 0000174572
 
KRS: 0000174572