Powrót
KASE

7-go marca kolejne spotkanie KASE Kraków

0
Instytut Misesa
Przeczytanie zajmie 2 min
KASE_Krakow_07-03-24_Weglarz,Zemsta,Pisarski_miniatura

Zapraszamy na kolejne spotkanie organizowane przez KASE Kraków, KNASE oraz Students for Liberty. Tym razem będzie to panel dyskusyjny. Tematem o którym będą rozmawiać goście będzie ich droga od organizacji studenckich do trzeciego sektora. Opowiedzą o tym jak na nasze życia mogą wpłynąć dodatkowe działalności które podejmujemy w czasie studiowania.

Nasi paneliści:
Sebastian Węglarz - Libertariański aktywista, działacz trzeciego sektora, dziennikarz, specjalista od social mediów i digital marketingu. Stypendysta Atlas Network Academy, Objective Standard Institute i Ayn Rand Center Europe. Pracował m.in. dla VETO.media. Obecnie kieruje komunikacją Liberty International i Fundacji Wolności i Przedsiębiorczości. Swoją przygodę z trzecim sektorem rozpoczynał od działalności w Stowarzyszeniu Libertariańskim, gdzie pozostaje aktywny po dziś dzień.
Marek Zemsta - Dziennikarz, aktywista i lewoskrętny libertarianin. Przez 10 lat promował idee wolnościowe na antenie radia Kontestacja.com. Organizował akcje takie jak Płyta Dla Posła, Wolny Browar, AntyACTA, Robin Hooding, Oddaje500plus czy serii wywiadów z New Hampshire - FreeStejt.
Mikołaj Pisarski - Były prezes zarządu Instytutu Edukacji Ekonomicznej im. Ludwiga von Misesa. Wcześniej zaangażowany m.in. w projekt Lekcje Ekonomii dla Młodzieży. Przed objęciem funkcji prezesa Instytutu przez 6 lat związany ze Stowarzyszeniem KoLiber, gdzie w kadencji 2016/17 sprawował stanowisko prezesa zarządu. Jest absolwentem międzynarodowego programu Atlas Leadership Academy.

Spotkanie odbędzie się 7 Marca, w Czwartek o godzinie 18:30 w Starej Auli w Budynku Głównym Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na Facebooku → Od Organizacji Studenckich do Trzeciego Sektora

Zachęcamy również do obserwowania na Facebooku stron KASE Kraków i Koła Naukowego Austriackiej Szkoły Ekonomii na UEK by być na bieżąco.

Kategorie
Aktualności KASE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.