Powrót
Aktualności

Ruszyły zapisy na VII Szkołę Ekonomiczną Instytutu Misesa!

0
Instytut Misesa
Przeczytanie zajmie 2 min
2.png

Zrekrutuj się na Szkołę Ekonomiczną!

22-26 kwietnia w Sulejowie (okolice Piotrkowa Trybunalskiego) odbędzie się kolejna edycja najlepszego intensywnego kursu ekonomii w Polsce – czyli Szkoły Ekonomicznej Instytutu Misesa. Masz szansę dołączyć do grona absolwentów i absolwentek tego niezwykłego wydarzenia. Po prostu wypełnij formularz rekrutacyjny do końca marca. Nie zwlekaj z decyzją i wypełnij go już dziś – potem możesz zapomnieć!

Wyjątkowa lokalizacja

W tym roku Instytut zawita do centrum Polski. Choć karkonoskie krajobrazy cały czas są bliskie naszemu wrocławskiemu sercu, to przenieśliśmy Szkołę tak, żeby ułatwić dojazd na nią uczestnikom i uczestniczkom z każdego zakątka Polski. Cały czas trzymamy się oczywiście miejsc ustronnych, sprzyjających skupieniu i intelektualnej pracy. Z naszej strony możecie się spodziewać cyklu kilkunastu wykładów, które dogłębnie przedstawią najważniejsze ekonomiczne prawa. Oprócz tego weźmiecie udział w seminariach dotyczących rozesłanych wcześniej klasycznych tekstów ekonomicznych.

Byłeś już kiedyś na naszej Szkole?

Jeśli jesteś już absolwentem lub absolwentką Szkoły oraz udało Ci się zaliczyć końcowy egzamin, a chcesz przyjechać po raz drugi, to masz taką szansę. Zaznacz odpowiednią opcję w formularzu rekrutacyjnym i napisz, dlaczego jesteś odpowiednią osobą, żeby wziąć udział w dodatkowych zaawansowanych seminariach na bazie nieco trudniejszych artykułów o ekonomii.

Koszty?

Uczestnictwo w Szkole jest nieodpłatne – to dzięki naszym hojnym darczyńcom. Tym bardziej wypełnij formularz już dziś. O decyzji, czy Cię zakwalifikowaliśmy, dowiesz się do 8 kwietnia.

PS. Zdajemy sobie oczywiście sprawę z dynamicznej natury obecnej sytuacji epidemiologicznej. Jeśli zagrożenie koronawirusem w Polsce wzrośnie, to będziemy zmuszeni przełożyć Szkołę na inny termin. Wyniki obecnej rekrutacji będą jednak obowiązywać niezależnie od ostatecznego terminu organizacji Szkoły.

Kategorie
Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.